KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16427269

nr 1642 7269

Arne Nilsson

(1925-1979), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 26x31 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm

Arne Nilsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 1979 .

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2024
kl 18:04:30

Arne Nilsson

Läs mer om Arne Nilsson