KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16427269
nr 1642 7269
Arne Nilsson
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 26x31 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Arne Nilsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 1979 .
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:04:30
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)